קטלוג

מנות ילדים עם טוויסט

פתרונות יצירתיים לארוחות שילדים תמיד אוהבים

מהרגע שהם נולדים, אנחנו מתעסקים בסוגי החלב או התחליף או הדייסה שהם אוכלים. הטעימות בהמשך הדרך. הסנדוויצ'ים לבית הספר. הארוחות המיוחדות שהם אוהבים. אין הורה בעולם שלא מרגיש גאה בעצמו, כמו היה השף גורדון רמזי, כשהילד שלו מגיש לו בחזרה צלחת נקייה לחלוטין.

אז איך עושים את זה? ובכן הפתרון מתחלק לשני חלקים שונים. הראשון, לדבוק בטעמים שילדים אוהבים. לכל משפחה יש את המרכיבים שלה לאהבה שהם מגישים על הצלחת, רוצים ללכת על בטוח? דבקו בהם. חלקו השני של הפתרון, פשוט גם הוא. השאירו את האוכל קליל, כייפי, נגיש לילדים. ילדים לרוב אינם עם רציני במיוחד, אפשרו לאוכל שלהם להיות מותאם לאופן בו הם תופסים את החיים – בכיף.

רוצים דוגמאות? פנינו לגולשים בעמוד שלנו בבקשה לעזור לנו עם הרעיונות שלהם בעניין. הנה הם לפניכם. לפעמים אוכל משעמם יכול להפוך למשהו לא צפוי ומשעשע שיצור סקרנות וישלהב את הילדים. קחו למשל את הסרטון של הגולשת רביק נביפור שהחליטה להפוך את העיסת הפירה המשעממת לנשיקות.

אבל כמעט כל ארוחה יכולה להפוך למשהו מעניין יותר. אפילו אם המרכיבים עצמם לא בהכרח השתנו, אלא רק סודרו באופן אחר על הצלחת. הנה הצעה להגשה של הגולשת עטרה מושקה שהחליטה להוציא את הילדים שלה לשיט על גבי רפסודה, בים של סלט.

יחד עם זאת, יש אוכל שאפילו לא חייבים לסדר באופן מיוחד. הוא כיף מעצם האופן שבו אוכלים אותו. המונח "פינגר פוד" הפך להיות עניין מקובל בעולם הקולינרי ומסעדות רבות מגישות היום מנות שמתוכננות לאכילה בידיים. אבל בינינו, אין לאף אחד ספק שכל הקונספט נשאב בשלמותו מעולם הילדים. הנה סרטון נוסף של הגולשת רביק נביפור עם הצעה לארוחת "פינגר פוד" מושלמת לילדים.

ומה עושים עם ילדים שרק רוצים לשחק? מה דעתכם להפוך לחלוטין את האוכל למשחק אכיל? אם אתם מסוג ההורים שמשחקים ליד שולחן האוכל יכולים להתאים להם, הנה רעיון של הגולשת קארין שי למנת משחק אכילה וכייפית.

המלצות נוספות שעשויות לעניין אותך