קטלוג

הגיע הזמן שתכירו את המשפחה המורחבת:

משפחת עובדי זוגלובק

יהושע עובד איתנו מגיל 20, והיום הוא כבר סבא. שימי נמצא כאן בסה"כ שנתיים, אבל מרגיש שזה הבית שלו. אצלינו בזוגלובק הכל מתחיל ונגמר בעובדים. תחושת ההזדהות, השייכות, המסירות והנאמנות ההדדית היא הבסיס ליחסים בינינו עוד מימי הקמת המפעל, כאשר העסקנו בסך הכל 10 אנשים. כך זה ממשיך גם היום כאשר אנו מונים יותר מ- 800 עובדים, רבים מהם עובדים איתנו כבר עשרות שנים. מאז ועד היום, הם מכינים עבורכם את מעדני הבשר והנקניק המשובחים, ואת המאכלים שאתם כל כך אוהבים. הגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם…

"ממש לא מובן מאליו"

רונן תמאם

בן 43 מקיבוץ מצובה. נהג תובלה, 6 שנים בזוגלובק."מה זה בשבילי זוגלובק? לפני 5 שנים, כשהייתי עובד יחסית חדש, נולדה לי בת. מאוד ריגש אותי לראות אנשים עם ותק של 25 ואפילו 40 שנה, נרתמים בשבילי- עובד חדש, בסך הכל שנה בחברה. עוזרים לי, מייעצים לי, שמחים איתי מכל הלב, קונים לאשתי מתנה יפה… זה ממש, אבל ממש לא מובן מאליו".

למתכון של רונן  
"כמו הבית השני שלי"

נינה קוליק

בת 51 מנהריה. אורזת במחלקת נקניקיות, 21 שנים בזוגלובק."בכל יום, כבר 21 שנים, אני הולכת ברגל מהבית לעבודה שלי בזוגלובק. זה קרוב, זה נוח, וזה מרגיש לי כמו הבית השני שלי. כשעליתי לישראל, חלק גדול מהמשפחה שלי נשאר ברוסיה. זוגלובק היא המשפחה שלי בארץ".

למתכון של נינה  
"שרק ימשיך ככה"

ז'אנה רגנוס

בת 37.5 מעכו. אורזת במחלקת נקניקיות,  14.5 שנים בזוגלובק."מה יש לאמר? אני פחות טובה בדיבורים ויותר במעשים. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי בזוגלובק, ומקווה שרק ימשיך ככה עוד הרבה שנים".

למתכון של ז'אנה  
"מגיעה כל יום בשמחה"

סוניה זריהן

בת 47 מנהריה. אורזת במחלקת טבע, 17 שנה בזוגלובק."התמזל מזלי, אני מגיעה כל יום לעבודה בשמחה. אנחנו העובדים מאוד מגובשים, מתארחים כל פעם אצל מישהו אחר בבית ומכינים ביחד ארוחות, צוחקים ונפגשים גם עם המשפחות. הם איתי גם במשברים וגם בשמחות של החיים. כשעברתי תקופה לא קלה בחיי האישיים, תמכו בי ונתנו לי הרגשה שיש מי שדואג לי, ולפני שנתיים, כשחגגנו לילדה בת מצווה- כל העובדים הגיעו לשמוח איתנו."

למתכון של סוניה  
"שני שליש מהחיים בזוגלובק"

יהושוע ביטון

בן 60 ממושב מעונה. נהג תובלה, 40 שנה בזוגלובק."מגיל 20 אני בזוגלובק- שזה שני שליש מהחיים שלי. התחתנתי בזוגלובק, נולדו לי 3 ילדים וגם 5 נכדים שיהיו בריאים. בזוגלובק האנושיות היא מעל לכל, איך לא תיתן את הנשמה בחזרה? לא אשכח איך כשהייתי אבא לתינוקת בת חודש וחצי, עמי זוגלובק הגיע עד אליי למעלות באוטו לבקש שאעזור לו במשהו דחוף במפעל. יצאתי לקרוא לאשתי שתחליף אותי בבית, ובינתיים עמי נשאר לשמור על התינוקת. לפעמים גם הייתי מקפיץ את אלי ודני, הילדים של עמי, לחוג אורגנית. אז פעם עמי שמר על התינוקת שלי, ופעם אני על הילדים שלו. ככה זה בזוגלובק. "

למתכון של יהושוע  
"הצמחוני שעובד בבשר"

שימי הילאל

בן 28 מכפר מאכר. מפעיל קו, שנתיים וחצי בזוגלובק."אני חדש יחסית בזוגלובק, שנתיים וחצי בסך הכל, אבל אין מי שלא מכיר אותי. תשאלו את כולם עם מי הם הכי אוהבים לעבוד בקו- כולם יגידו עם שימי, הצמחוני שעובד בבשר. אני עושה להם שמח, שר להם שירים של משה פרץ- חולה עליו! תמיד יש איתי צחוקים, ואני אוהב לעזור לכל מי שצריך, בכל מה שצריך. אבל הכי אני אוהב שיש חתונה לאחד העובדים, וכולנו באים לעשות שמח ולרקוד. "

למתכון של שימי  
"הלקוחות הם כמו משפחה"

אולגה גברילוב

בת 50 מנהריה. עובדת מעדניה בחנות המפעל, 15 שנים בזוגלובק."אני מאוד אוהבת את העבודה שלי במעדניה. אוהבת את הלקוחות שהם כמו משפחה בשבילי. אוהבת שמתייעצים איתי ומבקשים ממני להמליץ איזה נקניק הכי מתאים לאיזה טעם. את הלקוחות אני מכירה הרבה שנים, יודעת מה כל אחד אוהב לאכול, ויודעת כל מה שקורה אצלם בבית, במשפחה. ככה זה בעיר קטנה כמו נהריה… אבל הכי אני אוהבת את הבנות הקטנות של אלי ודני זוגלובק. בחופשים הן באות לעזור לנו במעדניה, ועובדות איתי כאן בחנות."

למתכון של אולגה  
"כולם נותנים יד"

יוני רבינוביץ'

בן 42 משלומי. מנהל משמרת, 8 שנים בזוגלובק."עבדתי בכמה מקומות לפני זוגלובק, ואני חייב לאמר ששיתוף הפעולה בין העובדים זה משהו שלא רואים הרבה, אם בכלל. כולם נותנים יד אחד לשני, דואגים אחד לשני, וגם מלמעלה דואגים מאוד לעובדים. יש עזרה הדדית, כבוד הדדי, יחס אנושי מאוד. המנהלים והעובדים, כולם בגובה העיניים".

למתכון של יוני  
"אף אחד לא נשאר בצד"

מירי אברג'ל

בת 40  מעכו. מפעילה במחלקת אריזת נקניק, 3 שנים בזוגלובק."התחלתי כעובדת יצור והתקדמתי יחסית מהר לאחראית קו. יש לי מוטיבציה גבוהה, אני אוהבת לעבוד כאן ולכן גם התקדמתי. בזוגלובק אוהבים לקדם את העובדים מבפנים, מי שיש לו מוטיבציה, רצון ויכולת, מייד מזהים אצלו את הפוטנציאל. בזמן העבודה תמיד יש אוירה נעימה, החבר'ה דואגים שיהיו צחוקים ושלא יהיה משעמם לרגע. כשמגיע עובד חדש, ישר מכניסים אותו לעניינים, דואגים שיכיר את כולם ושיהיה לו כיף. חדש או ותיק, אף אחד לא נשאר אצלינו בצד".  

למתכון של מירי  
"מקבלים פה כל הזמן הזדמנויות"

שרית קרוואני

בת 38 מראשון לציון. מנהלת מכירות, 8 שנים בזוגלובק."נכנסתי לזוגלובק כשהילדים היו קטנים, וחיפשתי עבודה בחצי משרה. התחלתי כסדרנית, ולאחר חצי שנה קודמתי לנציגת מכירות ואז למנהלת מכירות. זה אחד הדברים שאני מאוד אוהבת בזוגלובק- מעריכים פה אנשים עם ראש גדול ומקדמים אותם. עובדים שמוכיחים את עצמם, מקבלים פה כל הזמן הזדמנויות. אצלינו במכירות יש כל הזמן עניין, אתגרים, תחרויות, מסיבות וערבי גיבוש, וכמובן בימי ההולדת של העובדים אנחנו חוגגים יחד. באוירה כייפית ונעימה- אין עלינו!".  

למתכון של שרית  
"כשמעריכים אותך- אתה מעריך בחזרה"

סרגיי ונדיקטוב

בן 26 מנהריה. מפעיל בכיר במח' אריזת נקניק, 3.5 שנים בזוגלובק."אני מת על העבודה שלי. אין על החבר'ה כאן. יודעים לעזור אחד לשני, יודעים לעשות שמח. אנחנו הצעירים יותר, נפגשים המון מחוץ לעבודה. טיולים, בתי קפה, מסעדות. משתדלים לאכול יחד צהריים, לצאת יחד להפסקות אם מתאפשר. כשהתחלתי בזוגלובק קיבלו אותי ממש יפה והכניסו אותי לעניינים. כשלא התחברתי לתפקיד, המנהל שלי דיבר איתי, עודד אותי וגם המליץ עליי ודאג שיקדמו אותי לתפקיד אחר. כל תקופה מסויימת אני מתקדם, ומאוד מבסוט מזה. ככה זה, כשמעריכים אותך- אתה מעריך בחזרה."

למתכון של סרגיי  
"מבסוט גם אחרי 40 שנה"

חוסיין ברייה

בן 58 מאבו סנאן. אחמ"ש מחלקת תנורים, 40 שנה בזוגלובק."אני בזוגלובק מגיל 16, קצת יותר מ- 40 שנה. גדלתי פה עם אלי זוגלובק, ועמי גידל אותי כמו בן. זה הבית שלי, זוגלובק זה חלק ממני ואני חלק מזוגלובק, בשר מבשרי.  ברוך השם גם אחרי 40 שנה אני מבסוט כאן. גם כשהתחתנתי וגם כשנולדו לי הילדים, בכל מה שביקשתי תמיד עזרו לי ותמיד כיבדו אותי. אני מאחל למשפחת זוגלובק הרבה בריאות ושימשיכו להצליח. "

למתכון של חוסיין  
"הביאו סנדביצ'ים לבית החולים"

שחר זיגדון

בן 45 מנהריה. שקלן במחלקת אריזת נקניק, 16 שנים בזוגלובק."העבודה שלי בזוגלובק מאוד מאתגרת- אני אחראי על כל המשלוחים הטריים, כל הנקניקיות והנקניקים, ואני מאוד אוהב את זה. אני אוהב מאוד גם את האכפתיות של כולם אחד מהשני. אני נכה צה"ל ולפני כמה חודשים עברתי ניתוח ברגל ואושפזתי למשך חודש וחצי. כולם, מהעובדים עד המנהל דאגו לי כל הזמן. פעמיים-שלוש בשבוע הגיעו לבית החולים עם סנדביצ'ים שהכינו לי במיוחד. דאגו לי לארוחת שישי, עזרו לאשתי לטפל בילדים. כשאני נזכר בזה יש לי צמרמורת. באכפתיות ונתינה אין עליהם. יש כסף, אין כסף- תמיד הם נותנים."

למתכון של שחר  
"הילדים מאוד גאים"

פאבל זרקוב

בן 55 מראשון לציון. מלגזן, 12 שנים בזוגלובק."בזוגלובק יש מסורת מאוד יפה. כשהילדים של העובדים עולים לכתה אלף, מביאים אותם לסיור מיוחד במפעל, והם מקבלים ערכה לבית הספר עם ילקוט, קלמר וכל הציוד. הם מתים על זה ומאוד מתרגשים. בכלל, הילדים שלי מאוד גאים במקום העבודה שלי. מבחינתי אני כאן עד הפנסיה."

למתכון של פבל  
"מאוד פשוט להרגיש פה בבית"

ענת בליי

בת 33 מנשר. מנהלת אבטחת איכות בשלומי, 4 שנים בזוגלובק."התחלתי בזוגלובק כטכנולוגית ייצור והתקדמתי להיות מנהלת הבטחת האיכות של המפעל בשלומי תוך 4 שנים בלבד. בזוגלובק מאוד מאמינים בקידום של אנשים מבפנים והעובדים מאוד מעריכים את זה. החברה מאוד נעימה ותומכת, מאוד פשוט להרגיש בבית. האנשים מאוד פתוחים, מאוד מקבלים, מתלהבים מכל בנאדם חדש שמגיע. כשהגעתי למפעל מייד אימצו אותי. דאגו לי להכל- החל מהעט על השולחן ועד שיהיה לי עם מי לשבת לאכול.  אין דבר כזה שמישהו אוכל לבד."

למתכון של ענת