קטלוג

5 מנות מדוגמות לארוחות משפחתיות

ארוחות שבת או חג, גם הן חלק מהחיים. בחיים האמיתיים- כולנו רוצים להרשים. אז איך נוכל לחדש ולרגש, עם יציאה מפתיעה ושונה מהקלאסיקות המשפחתיות המוכרות?

ארוחות משפחתיות זה עניין טריקי, מצד אחד חייבים להפציץ – הרי כולנו יודעים שגם השנה הדודה דבורה תיכנס עם מנת הרושם הקבועה שלה ויש תחרות לנצח כאן לא? מצד שני, ארוחה משפחתית היא לא בדיוק המקום להמר בו עם משהו חדש שאנחנו לא ממש בטוחים איך הוא יעבוד.

אז בדיוק בגלל זה, אתם בטח שמחים שהגעתם אלינו. בעזרת הגולשים של עמוד הפייסבוק שלנו, ריכזנו עבורכם 5 מנות מחמאות מיוחדות ומוצלחות שמשמשות את הגולשים שלנו כבר שנים ארוכות. ולא רק שהם הסכימו להעביר לכם את המתכונים, הם אפילו עשו את זה בוידאו. רוצים לראות?

מנות ראשונות:

יש דברים שתמיד עובדים ומייצרים קולות של מצמוץ שפתיים מסביב לשולחן בעוד קולות הנגיסה הקראנצ'יים לא עוצרים לרגע. סיגרים הם אחד מהם. הנה המתכון של הגולשת אנה קובלסקי.

כל אכלן או טבח מתחיל יודעים, אוכלים קודם כל עם העיניים. תביאו מנה שתראה מדהים, וכבר חצי מהעבודה עשיתם. רוצים שהיא גם תראה מדהים וגם תהיה טעימה? הנה המתכון של הגולשת גולדה קישון שישאיר אתכם עם ריר בפה.

מנות עיקריות:

מנה עיקרית טובה באמת, צריכה להיות כזו שממלאת אותך בחום מבפנים. כשסיימת, החום הזה צריך להתפשט לשאר חלקי הגוף ולהשאיר אותך על הכיסא עם מחשבות על החום הזה שהתחיל בבטן ועכשיו הוא בכל מקום. כזו היא חלת הבשר של הגולשת רביק נביפור, שמספיק להסתכל עליה על מנת להתחמם מעט.

ישנו ז'אנר שלם של מנות עיקריות אישיות שנוחתות לך בצלחת באופן אלגנטי ויפה. במנות כאלו אף פעם לא יהיה צורך להסתפק קצה שאין בו מספיק רוטב או בחלק הספציפי של העוף. היא שלך, כולה, ויש בה הכל ממש כמות שהיא. כזה הוא הפאי האירי של הגולשת איריס לוי, פאי בשר יפייפה שיאיר כל צלחת בה ישב.

קינוח:

ואחרי ארוחה כזו כדאי מאוד שיהיה מספיק מקום בבטן לקינוח. הנה מתכון קל ומהיר לקינוח מרשים, מתפצפץ ומלא טעמים. הגולשת כינרת נשיא מזמינה אתכם לפנק את האורחים שלכם בהפתעה אמיתית

המלצות נוספות שעשויות לעניין אותך